рус
укр
 

Про компанію


Починаючи з моменту свого заснування в 1991 році, компанія SVEN є розробником і виробником сучасного високоякісного аудіо- та відеоустаткування (комплекти для домашнього кінотеатру, акустичні системи, телевізори, програвачі, ресівери, підсилювачі потужності, блоки живлення, сабвуфери, навушники, мікрофони тощо), а також професійного акустичного і світлового устаткування, комп'ютерних корпусів, периферії та інших комп'ютерних аксесуарів.

На території України успішно функціонують 4 представництва і головний офіс у м. Києві. Регіональні представництва розташовані в Харкові, Дніпропетровську, Одесі та Львові.

За підсумками опитування відомої міжнародної лабораторії iXBT торгова марка SVEN упродовж останніх десяти років (2001–2010 рр.) 9 разів отримувала премію «Бренд року», а одного разу була другою. Продукція SVEN неодноразово нагороджувалася дипломами на таких найпрестижніших міжнародних виставках, як Hi-Fi Show, DVD-Show, Erika, «Цифроманія» та ін.

Фахівцями компанії постійно ведуться розробки не лише найсучаснішої апаратури найвищої якості, що задовольняє запити найвимогливішого споживача, а й головне — розрахованої на масового покупця. Девіз «Іноваційність і доступність» повною мірою відображає цілі та наміри компанії.

Понад 80 сервісних центрів по всій Україні надають допомогу покупцям продукції торгової марки SVEN і приходять їм на виручку у випадку необхідності.

Строга політика якості та зважені ціни надали змогу компанії SVEN посісти провідне місце на українському та східно-європейськомі ринках побутової і комп'ютерної електроніки та інших товарів — незмінно зростаюче з року в рік число покупців товарів з маркою SVEN є яскравим тому підтвердженням.

Публікації

23.04.2020
Огляд портативної акустики Sven PS-600: бумбокс «на максималках»
В даному огляді ми поговоримо про один з «най-най» бумбоксів Sven PS-600: найгучнішим, з найбільш містким акумулятором, можливістю підключення двох пристроїв до одного джерела і так далі.
13.04.2020
Огляд портативної акустики Sven PS-550: потужний бумбокс з динамічним підсвічуванням і караоке.
Формат бумбокса, який пережив свій розквіт в кінці 80-х років минулого століття, останнім часом знову набирає популярність — все більше виробників пропонує портативну акустику з порівняно великими габаритами, кількома динаміками й високою потужністю. Компанія Sven вирішила піти ще далі й крім досить гучного звуку доповнила свою акустику PS-550 рядом функцій — від еквалайзера до динамічної підсвітки й можливості підключення мікрофону для караоке.
03.04.2020
Портативні акустичні системи від компанії SVEN
Компанія SVEN вирішила вийти за рамки й представила на ринку різні портативні акустичні системи, одні з яких здатні наповнити музикою невелику кімнату, а інші — невеликий ліс.