рус
укр
 

Огляди та публікації

08.11.2016

Огляд AP-G888MV – витривалість +50 за $25

Ігрова гарнітура є одним з основних елементів геймінгу, адже завдяки ній гравці погоджують стратегію ведення бою і визначають, з якого боку наближається ворог. Саме тому до вибору аксесуарів слід підходити обережно – девайс повинен забезпечувати хорошу передачу звуку і мати якісний мікрофон, що берегтиме вуха тіммейтів від неприємних шумів і надасть їм можливість чітко розрізняти важливу інформацію.

Нині на ринку представлено величезну кількість гарнітур різної міри паршивості, починаючи від переоцінених Razer Kraken Pro, що нерідко протираються в частині наголов’я, і закінчуючи брутальними виробами компаній типу Defender. Нещодавно до редакції Game2Day потрапила бюджетна геймерська гарнітура SVEN AP-G888MV – її можуть дозволити собі придбати навіть ті фанати відеоігор, стан яких безпосередньо залежить від здачі після походу в магазин. Признатися, спочатку ми поставилися до пристрою скептично, проте вже після першої катки стало зрозуміло, що девайс не такий вже й простий насправді.

Герой нашого огляду в міру масивний, в міру важкий і, за словами виробника, адаптований для професійного геймінгу. З останнім важко не погодитися – гарнітура сидить на голові як влита, щільно закриває вуха від криків мами з кухні і для бюджетного девайса виготовлена дуже якісно.

У випадку з SVEN AP-G888MV виробник вирішив обійтися без дешевого лиску і зробив ставку на функціональне дизайнерське рішення. Регулювання розміру наголов’я реалізовано за допомогою двох металевих стержнів, стягнутих пластиковим елементом, – такий механізм надає змогу максимально точно налаштувати потрібне положення чашок, вільно і без яких-небудь фіксованих рівнів. Водночас направляючі сидять досить туго для того, щоб після багаторазового використання регулювання не збилося. Такий підхід дав можливість досягти широкого діапазону розмірів – хід стержнів дуже великий, а тому навушники добре сидітимуть незалежно від розмірів голови.

Гарнітура виготовлена з приємного на дотик матового пластика чорного кольору. Агресивні червоні елементи розташовано на внутрішній частині пристрою. Наголов’я доповнює товста підкладка з шкірзамінника – м'яка і щільно охоплююча верхівку. Відчуття від неї нагадують ті, коли приміряєш шолом для американського футболу. Амбушури в навушниках знімні і також виготовлені з екошкіри. Їхніх розмірів вистачає, щоб чашки щільно облягали вуха, пасивно знижували чутність навколишнього простору і не заважали під час тривалого використання.

В SVEN AP-G888MV мікрофон можна прибирати в обидва боки. В середині дужки є прогумований м'який елемент, що робить її гнучкою. Кінчиком мікрофона почухати ніс не вийде, зате якщо зачепити рукою, удар буде м’якшим, і гарнітура не злетить на потилицю.

Кабель пристрою має тканинне обплетення – просте й практичне рішення, що позитивно позначається на довговічності. Основний кабель короткий, а тому з ним можна або грати на ноутбуку, або придушити кого-небудь на BDSM-вечірці. Тим, хто використовує для ігор стаціонарний комп'ютер, доведеться підключити подовжувач, що йде в комплекті. На відміну від основного кабелю він вже має окремі роз'єми для звуку і мікрофона. На кабелі розміщено також контроллер. Форма оригінальна, проте функціонал стандартний: регулювання гучності і качелька вимикання мікрофона.

Мікрофон передає звук чисто. Навряд чи його вистачатиме для стримів, але для комфортної гри з головою. Перед підготовкою огляду ми ознайомилися з відгуками покупців: деякі власники гарнітури не були задоволені роботою цього елементу. Після понад двох тижнів тестування ми не можемо підтвердити проблему із стороннім шумом. На питання чи «чи добре мене чути»? ми отримували від тіммейтів лише позитивні відповіді.

Масивні круглі чашки приховують 40-міліметрові неодимові динаміки. У плані звучання SVEN AP-G888MV не підносить фатальних сюрпризів. Кроки супротивника в CS:GO відмінно чутні, орієнтуватися за звуком легко. Звучання чисте, але акцент в ньому зроблено на нижній регістр, можливо трохи на шкоду іншій частині діапазону. Баси в навушниках м'які, запас гучності високий, частотний діапазон 20-200000 Гц.

Пристрій легко підключається в PlayStation 4 через геймпад. Наша гарнітура пережила багато невдалих партій у Rocket League та багато смертей в Dark Souls III – на відміну від деяких інших моделей, жодних проблем з короткочасною пропажею звуку в SVEN AP-G888MV не було.

Гарнітура SVEN AP-G888MV належить до 2016-го модельного року. Враховуючи ціну приблизно 25 доларів, ця робоча конячка гарує дуже круто. Виготовлення, матеріали, дизайн, комфорт під час використання і звук – усі ці моменти аксесуар обробляє або на «відмінно», або на «дуже добре». Та проте кабель все одно короткий...

Источник: www.game2day.org.

Автор: Yan Kuczinsky


...
  всі