рус
укр
 

Огляди та публікації

26.07.2016

Яскравий дизайн, широкий функціонал: огляд акустичної системи MS-305

Лінійку бюджетних акустичних систем 2.1 від компанії SVEN доповнено трифоніком MS-305 з привабливим дизайном і широкими можливостями. За своїм функціоналом акустика не поступається мультимедійним центрам і саундбарам: її можна підключити до будь-якого джерела звуку, використовувати як автономний аудіопрогравач і радіоприймач. Цікавим рішенням є можливість під'єднувати акустику до комп'ютерів, смартфонів, планшетів і «розумних» телевізорів. Тішить те, що при всіх своїх достоїнствах система коштує адекватні гроші. Але не забігатимемо вперед і приступимо до детального огляду.

Комплектація

До комплекту постачання SVEN MS-305 входять усі необхідні кабелі для підключення до джерела звуку. Лінійний кабель підключається до стандартного роз'єму mini jack (3,5 мм). Якщо у комп'ютері встановлено звукову карту іншого типу, то доведеться придбати перехідник. Крім кабелів виявляємо у коробці інструкцію користувача і пульт дистанційного управління. Приємний бонус – в пульт вже вставлено батарейки.

Екстер'єр і конструкція

В екстер’єрі MS-305 вдало поєднуються класичні та трендові елементи. Так, корпуси сателітів за традицією виготовлено з дерева – матеріалу, що позитивним чином впливає на акустичні характеристики: звук виходить глибший і насиченіший. Дизайн лицьової панелі сабвуфера відповідає модним тенденціям: для неї було вибрано сяючий глянсовий пластик чорного кольору.

Тут розташовано цифровий дисплей, на якому відображаються рівень гучності, частота вибраної радіостанції і поточний режим. Поруч з екраном великий регулятор гучності, кнопки перемикання режимів, перемотування треків і призупинення відтворення. На задній стінці передбачено механічний перемикач гучності сабвуфера. Ця опція згодиться для налаштування баса під час прослуховування музики різних напрямів: є сенс зменшувати його для класичних творів та електронних треків і додавати для «важких» композицій. На верхню панель винесено роз’єми для підключення USB flash і карт пам’яті.

У кожному сателіті розміщено по одному широкосмуговому динаміку. Над ними розташовано декоративні заглушки, приховані пластиковими сітками. Компактні колонки можна встановити по обидва боки монітора або телевізора на невеличкому робочому столі.

Функціонал

Головне достоїнство SVEN MS-305 – сумісність з будь-якими джерелами звуку. До мобільних пристроїв і комп'ютерів акустику можна підключити за допомогою Bluetooth. Втім, більшість «розумних» телевізорів підтримують цю опцію, тому система без проблем під'єднається до них у безпровідному режимі. При сполученні з джерелом сигналу через Bluetooth радіус дії акустики досягає 10 метрів – за бажання можна розміщувати пристрої у різних приміщеннях. MS-305 обладнано вмонтоованими радіоприймачем та аудіоплеєром, завдяки якому система може працювати автономно, програючи музичні доріжки з флешок і SD-карток.

Особливості звучання

Судячи з графіка АЧХ, сателіти «звучать» бездоганно: у діапазоні від 200 до 5000 Гц не помітно жодних перекосів. Верхні частоти злегка підведені, що не можна вважати недоліком: навпаки, завдяки цьому нюансу звучання стає живішим й яскравішим. Сабвуфер добре узгоджується з сателітами, бас пропрацьовано, нижній поріг складає 50 Гц – відмінний результат для бюджетної акустики. Радіоприймач налаштовується на будь-які FM-станції.

Підсумок

SVEN MS-305 сподобалася нам з першого погляду: потішив приємний сучасний дизайн, який гармоніюватиме з будь-яким інтер'єром, а ще компактна конструкція. Звучання залишило виключно позитивні враження. Акустика демонструє можливості, які не під силу конкурентним пристроям у цій ціновій категорії. Ставимо MS-305 найвищий бал.

Джерело: www.droidnews.ru.

Автор: Євлампій Уточкін


...
  всі