рус
укр
 

Огляди та публікації

26.09.2014

Огляд і тести SVEN MS-1820. Акустика формату 2.1 з підтримкою USB і FM

Наприкінці 90-х великої популярності набули музичні центри, що складалися з бази і двох колонок і відтворювали касети, диски і радіо. Зараз подібних систем практично не знайти на полицях магазинів. Та й актуальність касет і дисків зійшла нанівець. Проте подібні комбайни повертаються у вигляді розширених за функціоналом 2.1 систем. Сьогодні ми протестуємо SVEN MS-1820, розглянувши подібну акустику.

Комплектація

Постачається акустика в коробці з м'якого картону з традиційним біло-синім забарвленням. Розміщена фотографія пристрою, а також детальні дані за технічними характеристиками.

У комплекті сабвуфер, два сателіти, кабель RCA-audiojack, радіо-антена, пульт ДУ, батарейки, гарантійний талон та інструкція.

Зовнішній вигляд

SVEN MS-1820 – це акустична 2.1 система, що складається з двох сателітів і сабвуфера. Єдиний варіант виготовлення корпусу – чорний.

Габарити: сателітів – 90×130×83 мм, сабвуфера – 164×233×250 мм.

Основний елемент системи виконує і функцію сабвуфера. Колонки виготовлено з чорного МДФ з пластиковими вставками.

Елементи управління виведено на лицьову панель, ця зона глянсова. Вона швидко заляпується слідами пальців.

Доступні дві кнопки регулювання низьких і високих частот, нижче суміщені кнопки регулювання гучності й перемотування, правіше – кнопка перемикання режимів. У ході експлуатації виникають проблеми з регулюванням гучності, в цій системі використовується не найоптимальніше рішення, з незвички часто бувають помилкові перемотування треків або зміни частоти радіо. Куди зручнішою виглядала б кнопка регулювання гучності, як у високих і низьких частот.

Нижче слот для картки пам'яті і слот для USB-накопичувача. Кнопка вимикання виведено на задню панннель.

Частково незручне управління компенсує пульт ДУ, тут доступний увесь набір кнопок для управління. Насправді після встановлення саме пульт і стане найкомфортнішим рішенням для управління SVEN MS-1820.

Інформація виводиться на компактний LED-дисплей. Інформації вміщується небагато, проте її цілком вистачає. На бічній грані основного блоку є отвір фазоінвертора.

Роз'єми для підключення виведено на задню панель. Це RCA-роз'єми для підключення сателітів, і RCA-роз'єми для підключення зовнішнього джерела звуку (ПК, плеєра). Тут же виведено роз'єм для підключення радіоантени.

Лицьова панель сателітів також має глянсові вставки, в ідеалі після встановлення на полицю, торкатися до цієї акустики не слід. У кожному сателіті вмонтовано по 1 динаміку.

На нижній частині передбачено гумові ніжки. Підключаються колонки за допомогою незнімного RCA-кабелю. Якщо його довжини не вистачить, можна буде придбати подовжувач у будь-якій радіоточці. Зібрана система добротно, слідів клею, проміжок і щербин не помічено.

Начиння

Загальна потужність складає 40 Вт, сателіти по 11 Вт і 18 Вт на сабвуфері. Частотний діапазон фронтальних колонок (сателітів): 150 – 20 000 Гц. Частотний діапазон сабвуфера: 40 – 150 Гц.

Тестування

У SVEN MS-1820, незважаючи на бюджетність, добре збалансовано частоти звучання. Проте це насамперед універсальна акустика, що не хапає зірок з неба. Порадувати вона може лише невибагливих користувачів.

Радує рівень максимальної гучності, він дійсно високий. Але перед тим, як лякати сусідів, рекомендую зменшити рівень басів, у ряді композицій система захлиналася низькими частотами.

Безперечним плюсом є вмонтований FM-тюнер. Станції він приймає упевнено, у комплекті є антена достатньої довжини.

Підсумки

SVEN MS-1820 – це універсальна акустична система, здатна працювати автономно без ПК. Рекомендувати її можна як базову систему при виборі акустики для ПК, а також за бажання заощадити на купівлі. Система буде цікава не лише як акустика для ПК, придбати її можна і як портативну систему, а також як доповнення до медіаплеєра або ТБ.

Джерело: http://megaobzor.com.

Автор: Ленар Хайруллін


...
  всі