рус
укр
 

Огляди та публікації

19.06.2014

SVEN AP-940MV: недорогі повнорозмірні навушники

Компанія SVEN продовжує радувати користувачів недорогими продуктами, серед останніх прем’єр нескладно відшукати навушники з індексом AP-940MV. Ця модель ціною близько 20 доларів випускається в повноформатному виді, має 40-міліметрові драйвери і підходить для спільного використання з будь-якими смартфонами. У результаті маємо добротний універсальний варіант, оскільки слухати музику можна вдома і на вулиці, а вмонтований у провід мікрофон надаєзмогу і грати, і спілкуватися.

Комплект постачання

Навушники оснащено 1,2-метровим проводом з чотирьохконтактним штекером для смартфонів. Такий роз’єм не підходить для підключення до звичайних комп'ютерів, тому в комплекті є метровий перехідник на два класичні міні-джеки. Іншими словами, навіть штатними засобами SVEN AP-940MV можна з’єднати з будь-яким джерелом звуку.

Екстер’єр

Зовні навушники мають стильний вигляд. Для виготовлення основних частин використовується пластик переважно з глянсовою текстурою. Матеріал не здався нам крихким або дешевим, що, зважаючи на ціну в 20 доларів, приємно дивує.

Наголов’я регулюється під розмір голови клацаннями, а з внутрішнього боку є м'яка окантовка.

Амбушури мають середню жорсткість, тому добре облягають вухо, забезпечуючи комфортне притискання. Навушники не здавлюють голову, проте тримаються цілком чіпко. Приміром, запросто можна кататися на велосипеді або навіть бігати.

Мікрофон вмонтовано в провід на невеликому пульті разом з кнопкою відповіді на дзвінок. Виходить дуже зручно, оскільки користувачеві доступні усі голосові функції, але немає незручних штанг тощо.

Звучання

SVEN AP-940MV забезпечує середній рівень звучання, проте навряд чи варто вимагати від навушників такого цінового діапазону чогось більшого. Бас є присутній в нормальному, не акцентованому, обсязі, з досить хорошою детальністю. Стосовно середніх і високих частот, то слід вказати на присутність деяких забарвлень, що, проте, не є критичним для моделі цієї цінової категорії. В цілому, музика у виконанні цієї моделі звучить дуже непогано.

Чутливості цілком достатньо, щоб отримати нормальну гучність при підключенні до будь-якого смартфона або ноутбука. І, до речі, навіть на максимальній відмітці не позначаються нелінійні спотворення.

Висновок

Як підсумок, SVEN AP-940MV можна рекомендувати як універсальний і недорогий варіант для ігор і перегляду кіно вдома, а також для прослуховування музики на вулиці. Навушники добре підходять як для звичайних комп'ютерів, так і для мобільних пристроїв.

Джерело: www.techlabs.by.

Автор: TECHLABS Team

Фотографії зроблено в студії TECHLABS, фотограф Кирило Кручинін


...
  всі