рус
укр
 

Огляди та публікації

28.05.2013

«Всевидюще око» або знайомство зi SVEN IC-950 HD

Не зважаючи на те, що веб-камери найчастіше інтегровані в різноманітні пристрої (моноблоки, нетбуки, ноутбуки, монітори), попит на них зберігається. Розвиток таких інтернет-сервісів як Youtube і Skype підштовхує до появи дедалі нових моделей подібних пристроїв, кожний з яких прагне зайняти своє місце в певній ціновій категорії. Сьогодні ми познайомимося з новинкою від компанії SVEN. Вітаємо IC-950 HD!

Упаковка і комплектація

Нас зустрічає картонна упаковка в біло-синьому кольоровому виконанні, малюнок виразно нагадує нам прапор Фінляндії. Упаковка добротна, під час транспортування пристрій не буде пошкоджений. SVEN IC-950 HD має високоякісну 8-ми мегапіксельну CMOS матрицю і вмонтований мікрофон, водночас пристрій підтримує високу роздільну здатність HD 720p. Камера має прогумований корпус і сумісна з будь-якою сучасною операційною системою.

Зі зворотного боку упаковки вказано технічні характеристики. Швидкість захоплення відео може досягати 33 кадрів за секунду при роздільній здатності 1280 х 720. Слід відзначити автоматичне підстроювання яскравості та експозиції. Пристрій перебуває усередині прозорого блістера, який упакований у додаткову картонну коробку. Крім веб-камери, в упаковці є також інструкція і гарантійний талон.

Провід завдовжки 1,4 м для підключення до USB порту оснащено феритовим фільтром.

Зовнішній вигляд і технічні характеристики

IC-950 HD має акуратний і компактний вигляд, в дизайні немає зайвих деталей.

Для встановлення і фіксації пристрою використовується своєрідна підставка. Веб-камеру можна розташувати на столі, моніторі або ноутбуку. Подібну універсальність можна похвалити.

Фокусування ручне, кільце ходить туго, хотілося б плавнішого налаштування.

Кріпильні пластини прогумовані, тому під час фіксації камери на ноутбуку ви не пошкодите і не подряпаєте його.

Тестування

Якість фотографій порадувала. Не зважаючи на те, що камера належить до бюджетного варіанту, вона має автоматичне регулювання яскравості та експозиції. У цьому легко переконатися під час зміни освітлення. Приклади фотографій наведено нижче: перша зроблена за відсутності додаткового світла, інша – з додатковими джерелами освітлення.

Відео підтримує роздільну здатність 1280 × 720, що можна віднести до плюсів, адже чим роздільна здатність вища, тим більше задоволення ваш співрозмовник отримає від спілкування з вами.

Програмне забезпечення

Для тоншого налаштування зображення виробник передбачив утиліту, викачати яку можна із сайту SVEN. Вручну регулюються такі параметри як яскравість, контрастність, різкість. Для усунення мерехтіння передбачено режими 50/60 Гц.

Урізноманітити спілкування із співрозмовником допоможуть кумедні ефекти і рамки.

Ось приклад однієї з них: ефект полягає у монтуванні картинки в замітку в журналі. Чимось нагадало уривок з «живими» газетами з «Гарі Поттера».

Крім того, виробник передбачив можливість програмного масштабування аж до роздільної здатності 3200 × 2400.

Висновок

Пристрій добре себе виявив у процесі перевірки, і його можна сміливо рекомендувати для купівлі. Ефекти і рамки з додаткового програмного забезпечення допоможуть урізноманітити спілкування з рідними і близькими, а автоматичне регулювання яскравості дасть змогу не вдаватися до налаштування зображення вручну. Водночас девайс компактний і легко кріпиться до ноутбука або монітора. Можна з упевненістю сказати, що SVEN IC-950 HD знайде свого покупця!

Джерело: www.i2hard.ru.


...
  всі