рус
укр
 

Огляди та публікації

26.12.2012

SVEN Comfort 7200 EL. Оптимальне рішення для тих, хто працює опівночі

Сьогодні навряд чи знайдеться людина, яка не знайома з науково-фантастичними фільмами про кіберпростір і віртуальну реальність. Подорож у комп'ютерний світ, прояв надлюдських здібностей, стильний антураж довкілля, що відтворює «програмне» життя, – усі ці ідеї й досі користуються великою популярністю, особливо у молодого покоління. Після низки фільмів і книг цієї тематики світ похлинула хвиля неонової культури, а ясно-блакитний колір став візитною карткою цього напрямку.

Компанія SVEN представила нову клавіатуру SVEN Comfort 7200 EL. Модель обладнана ясно-блакитним підсвічуванням усієї поверхні клавіш, що оптимально для роботи в нічний час! Що там не кажи, а клавіатура, що світиться, – це не лише стильно, а й корисно! Якщо робота затягнулася далеко за північ, а кінця і краю їй не видно, то, щоб не тривожити співмешканців, краще обійтися без настільної лампи. Підсвічування вистачатиме, щоб почуватися комфортно під час набору тексту. До того ж, така клавіатура – відмінний орієнтир в темній кімнаті: відразу розгледиш своє робоче місце.


Мультимедійна клавіатура SVEN Comfort 7200 EL

В SVEN Comfort 7200 EL передбачено клавіші швидкого виклику офісних та інтернет-додатків. За їх допомогою можна запускати інтернет-браузер або електронну пошту, відтворювати звуковий контент тощо. Сама клавіатура має компактні розміри за рахунок двоблочної конструкції.

Модель оснащена USB-інтерфейсом. Інсталяція пристрою здійснюється автоматично після його підключення до ПК.

Особливості:
      • доступна клавіатура з підсвічуванням усієї поверхні клавіш;
      • повністю прозорі клавіші для зручної роботи з підсвічуванням;
      • 8 додаткових клавіш для швидкого доступу;
      • компактна конструкція;
      • поєднання глянсової і матової поверхонь.

Джерело: sven.fi


...
  всі