рус
укр
 

Огляди та публікації

25.12.2012

SVEN SEB-135. «Апетитне» рішення для любителів музики

«Не вішайте мені локшину на вуха!» Напевно, кожен хоч би раз у житті чув цю фразу. Звичайно, локшину вішати на вуха не слід, а ось вставляти у вуха у вигляді навушників-вкладишів – навіть дуже треба! За цим стоїть маса переваг, куди входять відмінний звук, можливість зосередитися і скоротати час під час поїздки.

Компанія SVEN презентувала нову модель навушників канального типу SVEN SEB-135. Модель має кабель нестандартної (для більшості навушників) форми. Його зроблено у вигляді плоского і досить широкого (нагадує локшину) провода, щоб запобігти його заплутуванню.


Навушники-вкладиші SVEN SEB-135

L-подібний тип роз'єму надає можливість під'єднувати пристрій до різних мультимедійних джерел звуку (MP3-плеера, смартфона тощо). Модель має значний запас гучності. Іншими словами, звучання аудіоконтенту соковите, детальне, навіть при великому рівні звуку. ННавушники можна сміливо використовувати навіть у транспорті, не боячись втратити половину тексту і майже усі низькі частоти. Моделі не страшні ні гуркіт метрополітену, ні шум міських вулиць, оскільки силіконові ізолятори SVEN SEB-135 знижують їхній рівень у рази.

Зовнішність навушників універсальна – чорний колір відмінно поєднується з різними портативними технічними пристроями.

Звертає на себе увагу багаторазова упаковка моделі. Прихильники порядку можуть користуватися нею як пеналом і складати туди навушники після використання. Зважаючи на її розміри, така коробочка поміститься як у кейсі, так і в мініатюрній сумочці.

Особливості:
      • L-подібний роз'єм;
      • плоский кабель, що перешкоджає заплутуванню;
      • сучасний дизайн;
      • поліпшена система передачі звуку.

Джерело: sven.fi


...
  всі