рус
укр
 

Огляди та публікації

13.02.2012

MS-308 – це насичений реалістичний звук

Акустична система SVEN MS-308, розроблена компанією SVEN, – це представник лінійки активної акустики 2.1.


Мультимедійна акустична система SVEN MS-308

Модель складається з двох елегантних колонок і сабвуфера. Незважаючи на порівняно невеликі розміри колонок, сумарна потужність комплекту складає 35 Вт. SVEN MS-308 – універсальне вирішення багатьох завдань: від відтворення музики будь-яких напрямків до озвучування фільмів і комп'ютерних ігор.

Модель виглядає виграшно в будь-якій обстановці: як вдома, так і в офісі. Дерев'яний сабвуфер і сателіти з ABS-пластика мають чорний колір, що, за визнанням дизайнерів, завжди в моді. Завдяки своєму дизайну акустика легко вписується в інтер'єр, використовуючи для цього мінімум простору. Після купівлі сабвуфер можна поставити на підлогу, а сателіти залишити на столі, і, тим самим, уникнути захаращення свого «робочого» місця.


SVEN MS-308

Комплект має 2 способи управління. Перший спосіб – це провідний пульт дистанційного управління, за допомогою якого контролюється гучність усієї акустичної системи. В пульт також вмонтовано роз'єми для підключення навушників і мікрофона. Другий спосіб - панель управління на бічній стінці сабвуфера. Верхня ручка на панелі дублює функцію пульта. Нижня – призначена для управління гучністю сабвуфера окремо від сателітів.

Ця модель може викликати особливий інтерес у тих, хто, купуючи акустику, цінує її функціональність.

Акустична система має імпульсний блок живлення, що функціонує в широкому діапазоні вхідної напруги. Тому модель не «боїться» перепадів напруги в мережі.

SVEN MS-308 – це насичений реалістичний звук.

Особливості:
      • Можливість підключення до різних джерел звуку
      • Зручне розташування панелі управління
      • Провідний пульт дистанційного управління
      • Компактні розміри
      • Поліпшені характеристики сателітів
      • Регулювання гучності сабвуфера
      • Роз'єми для підключення навушників і мікрофона (гарнітури) на провідному пульті управління.


Упаковка MS-308

...
  всі