рус
укр
 

Огляди та публікації

24.05.2012

Трикомпонентна акустика SVEN MS-103 – не вдарить по кишені!

Декоративна акустика SVEN MS-103 являє собою дуже яскравий приклад максимально вигідної для бюджету системи із сабвуфером. Хіба це жарт, якщо навіть найдоступніші пластикові спікери все одно коштують близько $10, то в даному випадку за $20 ми отримуємо дві широкосмугові колонки, симпатичний сабвуфер і зручний виносний регулятор гучності. Залишається перевірити якісний рівень звучання.

Комплект постачання

Акустика продається в невеликій коробці і жодних додаткових аксесуарів для неї не передбачено, оскільки усі проводи і регулятор гучності прикріплено до корпусів. Окрім самої MS-103 ви виявите ще інструкцію та гарантійний талон.

Зовнішній вигляд і конструкція


SVEN MS-103

Обидва сателіти виготовлено в корпусах з чорного глянсового пластика. Вони мають овальну форму, усічену на торцях. Для установки на поверхні столу застосовуються невеликі підставки-майданчики з гумовими ніжками. Вони трохи нахиляють ці «плескаті циліндри» у бік вух слухача.

Для підключення до сабвуфера використовується здвоєний провід, який сходиться до одного штекера 3,5 мм. Довжина його складає близько 135 сантиметрів, тому колонки легко буде розмістити не лише з боків невеликого ноутбука, а й використовувати їх спільно з широкоформатним монітором.

Сабвуфер виготовлено в мініатюрному корпусі, що є зменшеною копією повноцінного саба. Знизу розташовано крихітний динамік з паперовим дифузором розміром близько 55 мм, а щоб він не пошкодився під час роботи, корпус встановлюється на чотирьох ніжках заввишки 3 сантиметри. Збоку – пластикова трубка, що виконує роль фазоінвертора.

Для зміни рівня гучності призначений повністю пластиковий провідний регулятор з декоративним кільцем, що світиться. Він виготовлений у вигляді усіченої піраміди, тому користуватися ним досить зручно, єдиним мінусом є лише невелика маса.

Окрім основної «крутилки» на регуляторі є роз'єм для підключення навушників і роз'єм для мікрофона (окремого або у складі гарнітури). Якщо ви використовуватимете мікрофон, а сьогодні вже вкрай мала кількість користувачів нехтує голосовими сервісами, то відповідний штекер на сигнальному кабелі необхідно приєднати до звукової карти.

Враження від роботи

Під час прослуховування декоративна система приємно здивувала. Сателіти досить живо і без зайвих призвуків відтворюють практично увесь звуковий діапазон частот від 200 Гц. У самому верху, природно, присутній невеликий завал. Знизу ж їм непогано допомагає сабвуфер, який починає працювати десь від 85 Гц. Найголовнішою ж заслугою цього набору можна вважати той факт, що при таких скромних розмірах він розвиває пристойний звуковий тиск без брязкоту, хрипу та інших артефактів, якого вистачає для комфортного прослуховування музики в невеликих приміщеннях.

Висновок

У підсумку MS-103 отримує з нашого боку високу оцінку. За ціною близько $20 користувач придбає симпатичний компактний набір, який порадує зовнішнім виглядом, сподобається конструкцією і навіть здивує приємним звуком. Сильними сторонами цієї моделі ми вважаємо наявність окремого провідного регулятора, що дає змогу не просто швидко змінювати гучність колонок, а й зручно підключати гарнітуру для скайпа. Повертаючись до питання звуку, можна констатувати, що рівня повнорозмірної мультимедійної акустики тут ми не маємо, але якщо розглядати SVEN MS-103 в якості, наприклад, варіанту апгрейда для ноутбука, то різниця виходить колосальною.

Джерело: білоруський хардварний портал techlabs.by.

Автор: Василь Запотилок

Фотографії зроблено в студії TECHLABS, фотограф Марина Косько


...
  всі  
test site