рус
укр
 

Огляди та публікації

20.09.2017

TechToday - Огляд акустичної системи SVEN MS-2051

SVEN MS-2051 – акустична система формату 2.1 з дротовим і бездротовим підключенням до джерела звуку, вбудованим МР3/FM і пультом дистанційного керування.


Комплектація та упаковка

  • акустика SVEN MS-2 051;
  • пульт ДУ + 2 батарейки типу ААА;
  • акустичний кабель 2 шт.;
  • сигнальний кабель;
  • антенний провід;
  • набір настінного кріплення 2 шт.;
  • інструкція з експлуатації;
  • гарантійна документація.

Усе перераховане запаковано в картонну коробку з витриманим дизайном, що поєднує фірмові відтінки SVEN + різні відомості як про сам продукт, так і про виробника.

Технічні характеристики

  • сумарна потужність (RMS) – 55 Вт;
  • вихідна потужність (RMS):
    — сабвуфер – 30 Вт;
    — сателіти — 25 (2х12,5);
  • частотний діапазон:
    — сабвуфер: 45 – 150 Гц;
    — сателіти: 150 – 20 000 Гц;
  • розміри динаміків:
    — сабвуфер: діаметр 134 мм
    — сателіти: діаметр 37 + 80 мм
  • габарити сабвуфера – 165 х 325 х 282 мм;
  • габарити сателітів – 104 х 180 х 92 мм;
  • загальна вага– 5,8 кг.

Матеріали та якість збірки корпусу

Ключовий матеріал корпусу як сабвуфера, так і сателітів – пофарбований МДФ (деревоволокниста плита середньої щільності). Із цього матеріалу зроблено всі стінки, крім передніх панелей. Для «фасаду» колонок використовується чорний глянцевий і матовий пластик. У цілому він непогано виглядає з МДФ.

На нижній панелі колонок і сабвуфера є гумові ніжки. Вони потрібні для того, щоб зменшити вібрацію і ковзання акустики під час роботи.

Якість збірки хороша: немає люфту деталей, матеріал не скрипить, шви на стиках маленькі. Єдине, в чому можна дорікнути виробникові, – відсутність захисних шторок на сателітах. Утім, якщо ви підвісите колонки на стінку, сторонній вплив на них буде зведено до нуля.

Дизайн

Звичайно ж, не можна сказати, що виробник зробив зовнішність даної моделі якоюсь особливою, чого ми з вами, дорогі читачі, ще не бачили. Тим не менше, виглядає система симпатично. Особисто мені сподобалося, наприклад, те, як вона «знайшла» себе в моїй домашній стінці.

Ергономіка

Усі необхідні органи управління винесено на сабвуфер.

Перше, на що «натрапите», – невеликий цифро-буквений LED-дисплей.

Трохи нижче його чотири апаратні кнопки. Кнопка MODE перемикає режими регулювання тембру. Кнопка за нею в режимі програвача дозволяє активувати відтворення або поставити на паузу, а в режимі FM – виконати пошук станцій. Третя кнопка – це перехід на наступний трек у режимі МР3 або ж наступну радіостанцію в режимі FM, ну а остання – перехід на попередній трек або станцію.

Трохи нижче цього кнопкового «арсеналу» облаштований багатофункціональний вал. Він потрібен для того, щоб регулювати гучність звуку, вимикати/вмикати живлення, а ще перемикатися між режимами роботи. В останньому випадку необхідна дія – короткочасне натискання, а в передостанньому – натискання і деяке утримання.

Ну і, нарешті, в самому низу слот для карток SD і USB-накопичувача.

На протилежній панелі сабвуфера розташовані: клавіша перемикання живлення, роз’єми для підключення антени FM-приймача, системи до ПК тощо.

Підключення

Підключення сателітів до активного сабвуфера забере у вас не більше двох хвилин часу. Тут все підписано і позначено, а тому переплутати складно, навіть якщо за плечима ну зовсім ніякого досвіду.

Програвання та якість звуку

Вище я вже говорив, що у SVEN MS-2051 передбачено два формати підключення – дротовий і бездротовий (по Bluetooth). Можна одночасно підключитися до двох джерел звуку – по дротах і по Bluetooth. З точки зору юзабіліті, на мій погляд, непогано.

Мода вбудовувати МР3/FM-програвач в акустичні системи не нова, але такий «бонус» завжди приємний. І в MS-2051 виробник про це не забув. Фактично можна підключити USB-накопичувач або картку SD. Що не дуже сподобалося – на дисплеї не відображаються треки під час програвання з носія. Наскільки це критично, залишу читачеві вирішувати самостійно.

Щодо роботи FM-приймача – під Києвом мені вдалося зловити 7-8 станцій, 5 з яких працювали чітко.

Що стосується звуку – є можливість окремо регулювати баси й окремо гучність сателітів. Також передбачений еквалайзер, який дозволяє вибудувати баланс між низькими і високими частотами, таким чином можна вийти на досить непогану якість звуку. І ось що ще: навіть якщо «врубати» на максимум, як я це робив не один раз, ви помітите відсутність хрипів та інших спотворень.

Можливість керувати акустикою за допомогою пульта дистанційного керування мені сподобалася. Не те, що я вже занадто ледачий, але погодьтеся: натиснути на кнопку на пульті, сидячи в себе на дивані, значно зручніше і простіше, ніж щоразу підходити до акустики.

Враження від експлуатації

На мої 45 квадратів квартири потужності звуку виявилося із запасом. З регулюванням звуку питань також немає, як, утім, і з вибором джерела. Дизайн колонок мені сподобався.

Єдине, над чим варто замислитися, – розміщення колонок у кімнаті. Я б рекомендував їх підвісити на стінку – це найпростіший спосіб вберегти не прикриті мембрани від ушкоджень.

Орієнтовна вартість: 1700 гривень.

Продукт надано прес-службою SVEN

Від: Решодько Сергій

Джерело: TechToday


Більше інформації про SVEN MS-2051

...
  всі