рус
укр
 

Оновлення в лінійці STORM. Для будинку, для вулиці

Компанія SVEN анонсувала поповнення серії електровстановлювальних виробів серії STORM. Йдеться про моделі подвійного вимикача (SE-72015) і подвійного перемикача на два напрями (SE-72018), а також з'єднувача SE-72000 і двомісного корпусу SE-72002.


Вимикач подвійний SE-72015

Перемикач на два напрямки подвійний (прохідний) SE-72018

З'єднувач SE-72000

Корпус двомісний SE-72002

Ця пилобризкозахищена серія зі ступенем захисту IP54 – універсальне рішення для середовища з підвищеною вологістю і забрудненістю. Корпуси цих виробів виготовлено з негорючого ABS-пластика. Компактні розміри, можливість заведення дротів згори і знизу, поліпшена конструкція клем і гумові ущільнювачі для дротів полегшують процес встановлення пристроїв. Класичний дизайн в сірому і чорному кольорах дає змогу «вписати» вироби в будь-який інтер'єр.

Вимикач SE-72015 і перемикач SE-72018 надають можливістьуправляти двома незалежними джерелами освітлення, а перемикач на два напрями (прохідний) SE-72018 може також використовуватися в схемах освітлення з управлінням з декількох місць.

Завдяки впровадженню нових сполучних елементів можливості серії STORM істотно розширилися. Двомісний корпус SE-72002 дає змогу складати горизонтальні блоки з розеток/вимикачів, а з'єднувач SE-72000 призначено для складання вертикальних блоків у різних конфігураціях (див. приклади складання нижче). При одночасному використанні двомісного корпусу і з'єднувача у користувачів з'являється можливість комбінувати вимикачі і розетки в складніші конфігурації блоків (наприклад, тримісні/ чотиримісні/п'ятимісцеві блоки тощо). Можливість складання блоків з розеток/вимикачів значно спрощує організацію проводки між блоками на об'єктах і є практичним, ергономічним та естетичним рішенням для споживачів.

Детальну інформацію про новинки і керівництво зі складання горизонтальних і вертикальних блоків дивіться на сайті виробника.

Приклади складання


...
  всі