рус
укр
 

Суперновинка — домашній кінотеатр 3.1 Sven L3-40R — уже на складі!

Представляємо новинку — першу на українському ринку мультимедійну акустичну систему у форматі 3.1, або домашній кінотеатр 3.1 Sven L3-40R — результат плідної співпраці компанії SVEN з Greenwave Sound Lab, яка пропонує найсучасніші інноваційні рішення в розробці акустичних систем. (Детальніше про домашні кінотеатри у форматі 3.1 див. тут.) Партія домашніх кінотеатрів 3.1 Sven L3-40R вже надійшла на склад.


L3-40R

Домашній кінотеатр 3.1 Sven L3-40R складається з активного сабвуфера з вмонтованим підсилювачем потужності і звуковим процесором і трьох колонок у дерев'яному корпусі: двух фронтальних і однієї центральною. Має повну сумісність з аудіовиходами звукової карти ПК, CD/VCD/ DVD-програвачів та іншої побутової аудіо/відео апаратури. Така акустична система при підключенні до джерел 5.1-канального звуку за відсутності реальних тилових колонок здатна відтворювати 5.1-сигнал і створювати об'ємне звучання. Відбувається це за рахунок підмішування звукового сигналу віртуального тилового каналу у фронтальні колонки. Подібна гнучкість робить систему Sven L3-40R дуже зручною в малогабаритних, невеликих за об'ємом приміщеннях (див. запропоновану схему розташування акустичних систем), де немає фізичної можливості належним чином розмістити тилові колонки.


Схема розташування акустичних систем

Центр і фронтальна пара колонок розташовані на лінії віртуального кола, радіусом якого є відстань від слухача до центральної АС, а центром кола — голова слухача. Відстань від слухача до кожної з фронтальних АС і центральною АС рівні. Побудова такого 3.1 домашнього кінотеатру за запропонованою схемою на малюнку виглядатиме приблизно от так:


Побудова 3.1 домашнього кінотеатру

У комплекті – пульт дистанційного управління, за допомогою якого ви не тільки відрегулюєте загальну гучність і баси, а й окремо встановите рівень гучності для центрального і тилового (змішуваного з фронтальним) каналів. Тому L3-40R можна максимально просто підстроїти для перегляду динамічних (із звуковими ефектами) фільмів, озвучування комп'ютерних ігор або, наприклад, прослуховування класичної музики. Пара тридюймових широкосмугових динаміків у кожній із колонок і НЧ-динамік сабвуфера цілком справляються з передачею всього вказаного частотного діапазону (30 —18000 Гц), передача всіх звукових подій достовірна. А оскільки колонки можна закріпити на стіні (на рівні голови слухача), ви без зайвого клопоту і витрат створите домашній міні-центр «занурення» у віртуальний світ. Та і з погляду хорошого позиціонування акустики колонки краще всього розташовувати на рівні вух слухача.

Крім того, Sven L3-40R — не тільки інноваційний прорив у виробництві акустики, а й краще бюджетне рішення, маючи на увазі співвідношення «ціна/якість».


...
  всі