рус
укр
 

Регіональна конференція-семінар ТМ Sven у Дніпропетровську

2 вересня 2008 року

15-16 серпня в Дніпропетровську в заміському комплексі «Маяк» (на фото), розташованому на березі річки Самара, відбулася регіональна конференція ТМ Sven. Комплекс знаходиться прямо в сосновому гаю, тому учасники семінару, зробивши невелику прогулянку по його території, були в піднесеному настрої, що сприяло успішному проведенню семінару.


збільшити
(jpg, 89 КБ)


збільшити
(jpg, 265 КБ)

Офіційну частину традиційно відкрив директор компанії Sven Калмичков Андрій Миколайович. «Мета нашої конференції – сказав він, – ознайомлення партнерів компанії з найновішими розробками ТМ Sven, а також обговорення планів з оновлення модельного ряду в найближчі півроку».


збільшити
(jpg, 130 КБ)

Оголосивши регламент семінару, А. М. Калмичков передав слово Олійнику Дмитру Юрійовичу (на фото нижче), керівникові Дніпропетровського представництва. Дмитро окреслив найближчі плани представництва «Sven-Дніпро», відзначивши високі темпи зростання обсягу продажів продукції ТМ Sven у регіоні.


збільшити
(jpg, 106 КБ)

Виступ Романова Микити Ігоревича, директора з маркетингу компанії Sven, було присвячено новим акустичним системам. Великий ажіотаж викликала новина про те, що всього за декілька днів продажу портативної акустичної системи Sven Screamer, була досягнута відмітка в 1000 проданих штук.


збільшити
(jpg, 101 КБ)

Далі семінар продовжив Куленцов Олександр Вікторович, продакт-менеджер ТМ Sven. Він представив абсолютно нові клавіатури, сервопривідні стабілізатори і джерела безперебійного живлення.


збільшити
(jpg, 88 КБ)


збільшити
(jpg, 125 КБ)

Після завершення офіційної частини всі попрямували на фуршет. Майстри кулінарного мистецтва приємно здивували кількістю та якістю своїх шедеврів.


збільшити
(jpg, 156 КБ)


збільшити
(jpg, 115 КБ)

Головною подією розважальної програми стали фірмові «пивні змагання», які ТМ Sven проводить на кожній конференції.


збільшити
(jpg, 180 КБ)


збільшити
(jpg, 182 КБ)


збільшити
(jpg, 205 КБ)

Крім пивних конкурсів були і спортивні змагання. Багато хто не грав у футбол з дитинства, але чемпіон установив рекорд, з першої спроби набивши м'яч 19 разів.


збільшити
(jpg, 225 КБ)


збільшити
(jpg, 150 КБ)

Отримавши цінний приз, деякі намагалися сховатися від спільноти, впадали в ейфорію і взагалі тікали прямо по воді!


збільшити
(jpg, 85 КБ)


...
  всі