рус
укр
 

Огляди та публікації

05.01.2012

SVEN AVR-500. Компактний стабілізатор із серйозним характером!

Компанія SVEN презентує вдосконалений стабілізатор напруги – SVEN AVR-500.


Стабілізатор напруги SVEN AVR-500

Модель призначена для забезпечення якісним і стабільним електроживленням споживачів в умовах підвищеної або зниженої вхідної напруги. Новинка відноситься до класу напівпрофесійних стабілізаторів. Основна особливість пристрою – це розширений діапазон вхідної напруги, що складає 100-280 В. Вихідна напруга залишається в діапазоні 220 ± 8 %.

На лицьовій панелі SVEN AVR-500 розташовано аналогові індикатори, вимикач стабілізатора, а також кнопка вмикання і вимикання функції «Пауза». Конструкція з вольтметрами є вдалим функціональним вирішенням проблеми контролю за рівнем електроживлення в мережі. Зручні інформаційні табло дають змогу стежити за «якістю» електроенергії без додаткових зусиль. Світлодіоди свідчать про поточний режим роботи стабілізатора. Функція «Пауза» забезпечує захист устаткування у разі частого зникнення напруги. Після його поновлення стабілізатор вмикаається з деякою затримкою і дає можливість безпечно підключати пристрої-споживачі до мережі у момент відновлення енергопостачання. На задній панелі розташована вихідна євророзетка типу CEE 7/4. У конструкції новинки використовується тороїдальний трансформатор. Він кріпиться до днища корпусу за допомогою гвинта. Для усунення шуму від роботи стабілізатора трансформатор встановлено на гумовий демпфер.

Новинка обладнана схемою захисту від перенапруження. У разі перевищення напруги мережі понад 280 В відбувається автоматичне відключення навантаження.

Модель має міцний металевий корпус. Це дає змогу використовувати SVEN AVR-500 не лише в побутових умовах, а й на дачній ділянці, в гаражі, ремонтних майстернях.

Особливості:
  • Автоматичне вимикання пристрою при перенапрузі
  • Широкий діапазон вхідної напруги
  • Вольтметри вхідної і вихідної напруги на лицьовій панелі
  • Захист пристроїв-споживачів від підвищеної вхідної напруги, високочастотних і високовольтних перешкод
  • Індикація надвисокої і занизької напруги
  • Функція «Пауза» при відновленні подачі електроживлення

  • ...
      всі