рус
укр
 

Огляди та публікації

27.04.2011

Підсумкова партнерська конференція «SVEN XX»

«STEREO VIDEO & MULTIMEDIA»;, №4, 2011 р.
Оригінал статті (PDF, 329 КБ)

25 лютого 2011 року в Київському клубі «Хамелеон» відбулася щорічна партнерська конференція TM Sven, якій цього року виповнюється 20 років. Конференцію традиційно відкрив генеральний директор ТОВ «Свен Центр» Андрій Миколайович Калмичков, який підбив підсумки 2010 року. Керівник відділу продажів «Свен Центру» Богдан Миколайович Калмичков звернув увагу на збільшення продажів порівняно з 2009 р. основних лінійок продукції, зокрема, акустики 2.0 (більш ніж удвічі) і акустики 2.1 (майже вдвічі), навушників і гарнітур (у 1,5 рази). За продажами акустичних систем, навушників і гарнітур ТМ Sven посідає сьогодні провідне становище на українському ринку.

Серед новинок напрямку Навушники і гарнітури особливу увагу було приділено моделі GD-2900 Sport, призначеній для спортсменів. Hi-Fi навушники GD-6500 сподобаються найвимогливішим поціновувачам якісного звуку. Моделі GD-2700 Wooden та GD-2710 Wooden з дерев'яними корпусами порадують якісним звуком та ексклюзивним дизайном. Кліп-навушники GD-2800 оснащено витим кабелем, а також амбушюрами з анатомічного поролону. Цей матеріал має властивість трансформуватися під тиском і набувати унікальної форми вушної раковини кожного користувача.

Директор з маркетингу TM Sven М. Романов уперше продемонстрував акустичні системы Omni та Ultra. Обидві АС обладнано, крім активного динаміка, пасивним випромінювачем, що істотно розширює діапазон відтворюваних частот.

У сегменті дерев'яної 2.0 акустики нижнього цінового діапазону було представлено 2 новинки – MS-205 і MS-210. Перша вирізняється незвичайною формою корпусів – вони завужені до верхньої частини. Друга модель є, мабуть, найдоступнішою в Україні двосмуговою дерев'яною стереосистемою з можливістю підключення гарнітури для Skype до провідного пульта ДУ.

У сегменті 2.1 систем також було представлено 3 новинки: MS-304 DUO, MS-305, MS-309. Моделі MS-305 і MS-309 презентують сегмент дизайнерської акустики з дерев'яними корпусами та якісним звуком. Модель MS-304 DUO – перша ластівка абсолютно нового сегменту акустики під назвою 2.1 трансформер. Сателіти даної АС мають вмонтовані незалежні підсилювачі й можуть працювати окремо від сабвуфера як повноцінна 2.0 система.

Останнім розділом офіційної частини стала презентація багатофункціональних акустичних систем, що вже надійшли у продаж, Monitor 5, LUX, GRAND, STUDIO.

Джерело: www.stereo-club.com.ua.


...
  всі