рус
укр
 

Огляди та публікації

13.05.2008

Журнал «T3» презентує новинки серії С

«T3», № 5 (149), травень 2008 р.
Оригінал статті(PDF, 2,35 МБ)

ВОЛОДАР МУЗИЧНИХ КІЛЕЦЬ

«Що це за "музичні кільця" такі? — запитаєте ви. — І чому акустичні системи формату 2.0 SVEN CF-15 і CF-25 вважаються їх володарями?» Відповідаємо. Опинившись усередині музичного кільця, меломан відчує всі тонкощі акустичної вібрації, адже CF-15 і CF-25 здатні відтворювати звук з відповідною якістю і потужністю. До того ж, їх регулятори управління обрамлені стильними кільцями із зеленим підсвічуванням. Ці системи оснащені вмонтованими підсилювачами потужності, мають стереовхід для підключення до різних звукових пристроїв і роз'єм для підключення навушників. Вихідна потужність (RMS) акустичних систем — відповідно 2 х 10 Вт і 2 х 12 Вт. Інші особливості: зручне управління гучністю і тембрами, рівнем гучності навушників, а також двосмугові колонки, магнітне екранування. Нові акустичні системи випускаються в дерев'яних (MDF) корпусах трьох кольорів — темний дуб, чорний і бук.

SVEN C2-15

ЯК ЗВУЧАТИМЕ рішення питання: «Максимум звуку за помірні гроші»? Звучатиме воно: «Sven». Свіжа акустична система цієї марки знову підтверджує цей постулат.

Зовнішній вигляд — це вже не компроміс, з яким доводилося миритися при виборі доступних за ціною рішень, — навпаки, він досить стильний і привабливий. Це ще не куражна творчість Нi-end дизайнерів з Beo Labs, проте робота над дизайном розробниками Sven провадиться невпинно.

Увага приділяється кожній деталі — від підсвічування регуляторів висоти тонів і гучності до кольорового вирішення дифузорів і полірованих накладок на корпусі. Помірна кількість гладеньких деталей радує око і не виглядає нав'язливо або недоладно.

Відтворення звуку

Мембрани динаміків колонок зроблені з щільнішого матеріалу, ніж у попередніх моделях, можливо, тому навіть з відключеним сабвуфером вони звучать достатньо басовито, насичено і живо.

Зізнаємось, що як самостійна музична система потомственого меломана в третьому коліні вони не задовольнять. Але для кінозалу на базі ПК або для якісної комп'ютерної січі — потужності й чистоти звуку для цих потреб вистачить з головою.

ДУМКА T3:

SVEN C2-15 $50

ПАСПОРТ Потужність на виході: 2 х 10 + 25 Вт. Частотні характеристики: 60–20000 Гц (сателіти), 30–200 Гц (сабвуфер). Співвідношення сигнал/шум: 68 дБ. Діаметр дифузорів (НЧ + ВЧ): 4" + 1,5" (сателіти), 5,25" (сабвуфер). Кольори: темний дуб, бук, чорний. Габарити (Ш х В х Г): 131 х 242 х 135 мм (сателіти), 182 х 313 х 335 (сабвуфер). Вага: 8,6 кг./P>

ДОБРЕ Відмінна ціна. Звук без нарікань. Привабливий дизайн.

ПОГАНО Пульт ДУ щодо дизайну — простіше нікуди.

T3 ЦІНА/ЯКІСТЬ *****

ОТЖЕ Якщо вечори музики не входитимуть в їх обов'язки, вони можуть стати ідеальним рішенням.

Для порівняння

Якщо об'ємності звуку через якісь причини не вистачатиме, повністю відтворити акустичну атмосферу зможе 5.1 система C5-15 тієї ж марки, що має при інших схожих характеристиках багатоканальний підсилювач і аналоговий вхід 5.1.


...
  всі