рус
укр
 

Огляди та публікації

08.08.2016

Огляд багатофункціональної акустики формату 2.1 MS-307

Компанія SVEN фактично є законодавцем моди у сегменті настільної акустики, тому не дивно, що нові моделі акустичних систем SVEN ми бачимо чи не кожен місяць. Абсолютно очевидно й те, що за минулі декілька років підхід до прослуховую музики разюче змінився – маятник остаточно й безповоротно гойднувся у бік мобільних пристроїв та Інтернету. І навряд чи людина, яка ґрунтовно підсіла на «мобільну тему», прийшовши додому, захоче вмикати радіо або завантажувати комп'ютер тільки для того, щоб послухати музику чи озвучити фільм. Та й навіщо? Системи, подібні до тієї, що розглядається сьогодні, SVEN MS-307, є повноцінними безпровідними звуковими інтерфейсами для телефона чи планшета завдяки Bluetooth. Водночас вони пропонують ще й класичний режим провідного з’єднання, вмонтовані радіоприймач і програвач з карток пам’яті та USB флешок.

Зовнішній вигляд і конструкція

З дизайном у SVEN MS-307 повний порядок. Розробникам пощастило дуже вдало оформити класичну конструкцію, тому акустика 2.1 має сучасний і нетривіальний вигляд: це обумовлено застосуванням опуклих накладок з глянсового пластика на передніх панелях.

Із сателітами пішли ще далі. Дифузори широкосмугових динаміків прикрито цікавими декоративними елементами у вигляді збільшувального скла (чи прицілу). Виглядає дійсно круто.

Сабвуфер реалізовано з використанням фазоінверторного оформлення гучномовця. Голівка вирізняється пристойними розмірами – 5 дюймів. А це вже вселяє надію на повноцінний потужний бас.

Примітний той факт, що в системі управління акустикою використовуються як цифрові, так і аналогові рішення. На нашу думку, такий підхід є найбільш вдалим. Природно, що для ще більшої зручності передбачено безпровідний пульт. Проте, якщо батарейки в ДУ сядуть, не біда: значну частку його можливостей продубльовано кнопками на корпусі сабвуфера.

Гучність регулюється зручною ручкою на передній панелі. Сабвуфер обладнано окремим потенціометром для зміни рівня посилення, іншими словами, співвідношення «бас – інша частина звукового діапазону».

А ось на що доведеться звертати увагу ще на етапі придбання, так це на довжину кабелів. У разі розміщення акустики на комп'ютерному столі проблем точно не виникне. Проте, якщо користувач раптом захоче рознести динаміки по різні боки від 50-дюймового телевізора, наприклад, то можуть виникнути труднощі.

Тестування

Перш ніж говорити про суб'єктивні враження від прослуховування SVEN MS-307, погляньмо на графіки, що описують цілком реальні параметри. Відразу ж хочеться відзначити той факт, що завдяки пристойних розмірів низькочастотному динаміку та оптимальному налаштуванню фазоінвертора, ми маємо дуже гарний заділ у нижній зоні частот сабвуфера: НЧ-динамік грає вже від 30 Гц! Перекриття двох характеристик організоване добре, провалу в місці стику немає. Самі сателіти можуть похвалитися зразковим середньочастотним діапазоном і відсутністю завалу в зоні високих частот. Некритичний спад розпочинається лише після 10 кГц. Для широкосмугового динаміка такий результат можна вважати чудовим.

Якщо оцінювати суб'єктивно, то за якістю звучання SVEN MS-307 задовольнить переважну більшість звичайних слухачів. Сателіти грають лінійно і цілком детально. Немає навіть натяку на нестачу високих частот. Водночас їм здорово допомагає потужний сабвуфер, який дійсно соковито відпрацьовує низькі частоти. SVEN MS-307 добре справляється з музикою будь-яких стилів, а гучності предостатньо навіть для великих за розмірами приміщень.

Висновок

Якісний рівень SVEN MS-307 цілком відповідає своєму ціновому діапазону. Звук виходить гучним, з нормальною серединою і потужним басом. Безперечними плюсами цієї акустики можна вважати зручність управління, вмонтовані радіоприймач і програвач з SD карток і USB flash, можливість під’єднання до будь-яких мобільних пристроїв через Bluetooth, а також цікавий зовнішній вигляд.

Джерело: techlabs.by.

Автор: TECHLABS Team

Фотографії зроблено в студії TECHLABS, фотограф Кирило Кручинін


...
  всі  
test site