рус
укр
 

Огляди та публікації

18.04.2017

SVEN PS-80BL – компактна безпровідна колонка з вмонтованим МР3 і FM, металевим корпусом і непоганою автономністю

SVEN PS-80BL – досить потужна «кишенькова» акустика з можливістю безпровідного і провідного підключення до джерела звуку, відтворенням з карток microSD, вмонтованим FM та інш. цікавими можливостями, водночас за абсолютно адекватну ціну.

Упакування

Користувач отримає новинку в компактній упаковці з щільного картону, в якій сама колонка поміщена на ущільнювачі блістера.

Як правило, після розпаковування того чи іншого продукту, самі по собі упаковки вирушають в утилізацію. І навіть якщо ви, зрештою, маєте намір вчинити точно так, і тоді рекомендую спочатку ознайомитися з усім «масивом» даних, винесених на її стінки. Так, приміром, на лицьовій стороні велика ілюстрація девайсу, а ще виноски у вигляді мініатюр, що вказують на ключові особливості гаджета. Крім того, тут же мітка Bluetooth, що «натякає» на відповідний формат підключення, назву пристрою, логотип бренду та інші корисні відомості.

Протилежна стінка «відкриває доступ» до паспорта продукту, його специфікацій, інформації про комплектацію та інші «смаколики».

І, нарешті, на «боковини» винесли, скажімо так, варіанти джерел звуку, маркування, адресу глобального сайту виробника і ще чимало іншого.

Комплект постачання

Відкривши коробку, усередині неї користувач відразу ж побачить саму акустику – SVEN PS-80BL. Крім того, тут же сигнальний кабель mini-jack до mini-jack, шнур USB/micro-USB + необхідна документація, у тому числі гарантійна.

Матеріали

Щонайменше, на зовнішній частині корпусу домінує метал – він на передній панелі у вигляді сітки, що прикриває собою динаміки. Крім того, цей же тип матеріалу використано як окантовку по периметру, яка не лише робить виготовлення потужнішим як візуально, так і тактильно, а й, крім того, додає немало плюсів з іміджевої точки зору.

А ось з тильного боку вже пластик з напиленням Soft touch.

Якість виготовлення

Рівень виготовлення дуже гідний – чи не найакуратніша підгонка елементів, дуже тонкі (незважаючи на велику кількість металу в корпусі), шви/проміжки плюс абсолютно жодного натяку на люфт елементів. Словом, навіть якщо ви відвертий скептик, ви і тоді не знайдете тут, за що б можна було б поставити виробникові мінус – зроблено дійсно якісно.

До речі, незважаючи на таку кількість металу, ємний як для пристроїв цієї категорії акумулятор та всю іншу «пузату дрібницю», вага колонки всього 250 грамів, що дуже і дуже небагато. Габарити – 140х75х25 мм.

Дизайн

Зовнішність SVEN PS-80BL не може не сподобатися – перед нами просто відмінне поєднання матеріалів, акуратності у плані підгонки елементів між собою, якісних самих деталей та їхніх кольорів. Якщо ви гадаєте, що поєднання чорного із сірим не може мати класний вигляд – ось наочний приклад того, що ви неправі. З точки зору дизайну, поза сумнівом, вищий бал.

Ергономіка

Отже, оглядаючи ту частину корпусу, прикриту сіткою, можна побачити три виведення динаміків, трохи вище за яких світлодіод, що сигналізує про роботу девайсу. До речі, поруч з ним є ще один. Він відповідає за акумулятор. Як саме, я розповім трохи нижче.

Протилежна сторона примітна слотом для карток пам'яті, роз'ємом AUX для кабельного підключення колонки до джерела звуку, а ще портом micro-USB, єдина мета якого – підключення кабелю заряджання. Який, нагадаємо, у «штатному» комплекті постачання передбачений.

Усі інші елементи винесено на верхню частину корпусу. По-перше, тут є мікрофон – характерний роз'єм якого легко помітити поруч з клавішею вмикання живлення. До речі, на цю клавішу, як, втім, і на всі інші покладено декілька функцій. Говорячи конкретно про неї, варто відзначити, що окрім відмічених дій (при натисканні та утриманні), також можна перемикатися між режимами роботи – FM/MP3/Bluetooth/AUX. Усе це внаслідок коротких натискань.

Кнопка, що йде за зазначеною, управляє відтворенням, а, крім того, у режимі FM-приймача, здатна вимикати звук (коротке натискання).

Третя клавіша в цьому «арсеналі» зменшує гучність звуку при тривалому натисканні, а ще «переводить» на попередній трек (коротке натискання в режимі безпровідного підключення до джерела звуку або відтворення з картки пам'яті) + перехід на попередню станцію, якщо девайс працює в режимі FM.

За останньою кнопкою закріплено прямо протилежну функціональність, розглянуту абзацом вище.

     Ключові технічні особливості:
     • Безпровідна передача сигналу через Bluetooth;
     • Можливість управління перемиканням треків;
     • Провідна / безпровідна передача аудіосигналу;
     • Вмонтований програвач аудіофайлів з карток пам'яті micro SD;
     • Вмонтоване FM-радіо;
     • Алюмінієвий корпус;
     • Радіус дії – до 10 метрів.

Підключення

Навіть якщо ви зовсім профан у таких пристроях, то і тоді у вас не виникне проблем з підключенням.

При провідному сполученні, все що потрібно – «зв'язати» колонку з джерелом звуку за допомогою кабелю з комплекту, потім увімкнути живлення на першій.

Під час безпровідного сполучення – після вмикання живлення потрібно двічі швидко натиснути на ту ж кнопку з тим, щоб викликати характерне підморгування синім світлодіодом. Далі усі маневри вже на вашому джерелі звуку.

МР3

Після установки знімного носія у відповідний слот і виконання необхідного перемикання, відтворення почнеться автоматично. Як управляти ним, я вже говорив вище. Що стосується об'єму картки пам'яті – це не більше 32 ГБ. Підтримувана файлова система – FAT32. Ну й ще варто відзначити той факт, що виробник не рекомендує використовувати microSD Ultra Speed.

FM-приймач

Управляти з FM-приймачем також гранично просто. Після вмикання живлення і переходу у відповідний режим, коротким натисненням на ту ж кнопку активуйте автоматичний пошук станцій. Перехід між ними виконується за допомогою кнопок регулювання гучності. В межах міста я легко «ловив» близько 10 станцій, що цілком непогано.

Автономність

Ємність вмонтованого акумулятора – 2000 мА · год.

Офіційних показників автономності виробник не наводить. Проте, на практиці це понад 6 годин, чого цілком вистачає для пікніка, посиденьок у парку чи інших культурних програм.

Заряджання виконується за допомогою підключення девайсу до USB-порту ПК чи ноутбука і триває десь 2 години. До речі, у кого є повербанк – можна використовувати і його.

Під час заряджання чи критичного рівня заряду акумулятора відповідний світлодіод горить червоним вогником. Як тільки заряджання завершено – він гасне.

Враження від звуку

Сумарна вихідна потужність – 6 Вт (2 х 3), частотний діапазон – 15-2000 Гц. Крім цього, виробник заявляє також про вмонтований пасивний випромінювач, що в системі відповідає за «пробивку» басів.

Звук мені сподобався. Він гучний, чистий, по-своєму об'ємний, і я б навіть сказав, якийсь насичений. Приємно також те, що на максимумі гучності немає і натяку на хрипи чи спотворення іншого плану. Словом, стосовно звуку свій цінник продукт відпрацьовує.

Деякі висновки

Ну і ще одна функціональна особливість, яка залишилася мною не відміченою, – можливість використовувати колонку як «посередника» під час гучного зв'язку.

Звичайно ж, ця функція сьогодні вже не унікальна, проте сам факт наявності її «на борту» цієї «крихітки» є приємним.

Таким чином, підсумовуючи усе сказане, варто відзначити таке. Поза сумнівом, у виробника вийшла чудова портативна акустика з приємним функціоналом і таким же цінником, симпатичним дизайном і гідним рівнем виготовлення. Враховуючи сказане, особисто ми зі свого боку схильні нагородити цей продукт SVEN нашою вищою редакційною відзнакою «Выбор редакции»!

     Плюси:
     • Рівень реалізації/багато металу в корпусі;
     • Стильний дизайн;
     • Гарна ергономіка;
     • Збалансована функціональність/стабільна працездатність;
     • Можливість використовувати колонку при створенні конференц-зв'язку;
     • Дуже непогана автономність;
     • Адекватний цінник.

     Мінуси:
     • Істотних немає.

Джерело: expert.com.ua.

Автор: от Вадим Буряк


...
  всі  
test site